KIM JESTEŚMY?

Kilka słów o nas

O nas


Ptasia Osada wyrosła z miłości do niezwykłego miejsca, jakim jest Dolina Baryczy. Człowiek jest tutaj cichym gościem, chłonącym odgłosy natury i w zachwycie tonącym we wszechobecnym śpiewie ptaków. Nasze gniazdo zbudowaliśmy w Joachimówce, położonej w sercu Stawów Milickich osadzie na skraju lasu, nieopodal snującej się łagodnie rzeki Baryczy. To było spełnienie marzenia naszego życia. Dzisiaj chcemy podzielić się tym miejscem także z tymi, którzy tak jak my, kochają życie w rytmie natury, szukają ucieczki od zgiełku wielkich miast, a może pragną odnaleźć siebie.
Nasz pensjonat też jest inny niż wszystkie. Całą osadę od początku do końca zaprojektowaliśmy tak, aby połączyć komfort na najwyższym poziomie z bliskością natury na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu zarówno nasze domki do wynajęcia, jak też cały ogród, w którym się znajdują, tworzą harmonijną, uspokajającą całość.
Odwiedź nas i odleć od codzienności. Odkryj miejsce, w którym naprawdę poczujesz się częścią natury. Zatrzymaj w kadrze niewiarygodne krajobrazy. Złap głęboki oddech wśród niesamowitego śpiewu ptaków. Poczuj ich wolność. Zatocz koło nad swoim życiem. Uwolnij się. Odzyskaj balans. Stąd wrócisz do siebie w pełni energii i siły.